2 Ağustos 2013 00:00

Türk filmlerine övgüler yağdırdı

Yeni filminin hazırlıkları için Türkiye'de bulunan Russell Crowe, Twitter sayfasında Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz'ın filmlerine övgüler yağdırdı.

Ünlü aktör Twitter sayfasında "Türkiye'de harika bir hafta geçirdim. 22'den çok Türk filmi izledim. Bazı harika aktörlerle tanıştım. Edirne ve Kapadokya'yı gördüm" yazdı.

Crowe özellikle de Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz'ın filmlerini beğendiğini takipçileriyle paylaştı.

Yılmaz'ın Yahşi Batı filmini izleyen Russell Crowe "Cem Yılmaz beni güldürdü. Yahşi Batı'yı izlediniz mi. Çok komik" yazarak Twitter sayfasında filmi beğendiğini belirtti. Crowe filmde Cem Yılmaz ile Demet Evgar'ın canlandırdığı karakterler arasında geçen "Bıyıkların çok güzel", "Seninkiler de" repliğini de paylaştı.

Crowe'un izlediği filmler arasında Yılmaz Erdoğan'ın yönettiği Kelebeğin Rüyası da vardı. Crowe takipçileriyle "Yılmaz Erdoğan'ın Kelebeğin Rüyası filmini gördünüz mü. Güzel film" notunu paylaşıp filmin fragmanının linkini de verdi.


Yorumlar
  • bu kadar yalakalık yaptığına göre kimbilir ne çakallıklar düşünüyordur.

  • adam ''Başbakanımız sayesinde artık sanatçılarımız tanınıyor Allah razı olsu crowedan'' yazmış yaa... allah akıl fikir versin size...

  • anzak rölü oynayıp Türkleri yerden yere vuracak, önden ortamı ısıtıyor..

  • fake lan bu hesap midilliler :))) az önceki iletide de Zerrin Egeliler , takip edin çok aksiyonlu sahneleri var .. yazıyodu .:D

  • altından ne çıkacak bakalım Müslümanlara kim iyi demişki budesin

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir