11 Mart 2010 12:45

Türk Zombiler Avrupa'da!

Türk sinemasının ilk zombi filmi Ada: Zombilerinin Düğünü'nün fragmanları yurtdışında büyük ilgi görüyor.

İnternet aleminin en önemli sinema sitesi imdb.com başta olmak üzere 50'nin üzerinde siteye ve İtalya, Fransa ve Japonya'daki çeşitli dergilere haber olan Ada: Zombilerin Düğünü, özellikle makyaj çalışmasıyla övgü alıyor. quietearth.us sitesinde "Türk zombileri muhteşem görünüyor" yorumu yapılırken, ünlü io9.com sitesinde "Türk zombiler Türklerin Avrupa Birliği'ne girme çabasının bir metaforu olabilir" ifadesi kullanıldı. Fransız sinema sitesi tuezlestous.com "Türkiye Avrupa'ya girmeye çabalayadursun, Türk zombiler Avrupa'nın kapısına dayandı bile" derken, İtalyan sineması sitesi amanecerzombie "Türk sineması nihayet Avrupalı korku sineması meraklılarını heyecanlandıracak bir projeye imza attı" yorumunu yaptı. Henüz gösterime girmeden tüm dünyadaki birçok festivalden davet alan Ada: Zombilerin Düğünü , korku sineması meraklıları tarafından merakla bekleniyor.
Yorumlar
  • her ne kadar zombi filmlerini sevmesemde türk yapımı bir zombi filminin bu kadar dikkat çekmesini kutladım doğrusu.inşallah alkışlanacak bi yapım olur doğrusu.. Ne Mutlu Türküm diyene.. !

  • Bİzim kendi filmlerimize önyargılarımız olduğu için daha çok onların yorumları önemli aslında..Bakalım nasıl reaksiyonlar alıcak.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir