23 Eylül 2003 09:41

Türkiye Ev Sinemasına Doping!

Columbia Tristar ülkemizde doğrudan ev sineması pazarına giren ilk firma oldu!

Daha önce farklı firmalar tarafından temsil edilen Columbia Tristar Home Entertainment, ürünlerini aracısız olarak doğrudan Türkiye pazarına sokarak sektörde bir ilke imza atıyor.Firma, ekim ayından itibaren ülkemizde hiç vizyona girmemiş olan Eddie Murphy ve Famke Jansen'li I Spy ile festivallerde adından çok söz ettiren Punch-Drunk Love'ın da içinde bulunduğu bir dizi filmle ev sineması meraklılarını epeyce mutlu edeceğe benziyor.Ev sineması ürünlerinin sadece distribütörler vasıtasıyla dağıtıldığı, dolayısıyla müşteri memnuniyetinin zaman zaman aksayabildiği bir pazara doğrudan girecek olan Columbia Tristar Home Entertainment'ın bu hamlesinin, tüketici açısından çeşitli avantajlar doğuracağını beklemek yanlış olmaz. Firmadan Burcu Sarılar'a bu avantajların neler olabileceğini sorduğumuzda, öncelikle, VCD ve DVD'lerin doğrudan Sony'nin Avusturya'daki fabrikasından çoğaltılarak geleceğini dolayısıyla görüntü ve ses kalitesinin maksimum düzeyde olacağını belirtti.Sarılar, doğrudan tüketiciyle irtibat kurulacak olmasının müşteri memnuniyetini arttıracağını da düşünüyor. Filmlerin çok zaman geçmeden dünyayla aynı anda yerli ev sineması pazarına sunulabilecek olması da, yine tüketicinin menfaatine olacak.Ayrıca firmanın vaatleri arasında bizi en çok heyecanlandıranı, 5.1 formatındaki özenli Türkçe dublajların, satılacak ürünlerin çoğunda standart olarak gelecek olması.Ev Sineması konulu forum alanımıza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz...
Yorumlar
  • Haber cok iyide türkce dublaj ile alt yazı seceneneği olacakmı merak ettim burada yazmıyor..

  • evet, yeğ bir şey! Niye anlayamadin ki?

  • Neden heyecanlandığınızı pek anlayamadım doğrusu... Türkçe dublajlı izlemek orijinalini izlemeye tercih edilesi birşey mi ki ?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir