13 Mayıs 2003 23:41

Türkiye'de Özel Gösterim ! İncirlik's Eleven !

Hollywood'un ABD ordusuna verdiği desteğin iki örneği, önümüzdeki günlerde sergilenecek. Bunlardan ikincisi, bizi özellikle ilgilendiriyor. Sırayla gidecek olursak:Bu haftasonu, ABD donanmasına bağlı Carl Vinson uçak gemisinde Şükran Günü'ne de denk gelen bir etkinlik gerçekleştirilecek: Behind Enemy Lines (Düşman Hattının Arkasında, yukarıdaki fotoğraf) adlı filmin galası, Afganistan operasyonunu desteklemek üzere Arap sularında seyreden bu gemide yapılıyor...5000 kişilik personelin çeşitli seanslarda seyretme fırsatı bulacağı filmde, uçağı düşman hava sahasındayken isabet alıp düşen bir donanma pilotunun (Owen Wilson) başından geçenler konu ediliyor. Komutanı, yaralı askeri kurtarmak üzere bir operasyon düzenleyince ise asıl heyecan başlıyor.Film endüstrisinin orduya ne şekilde katkıya bulunabileceğini meslektaşlarıyla birlikte düşünmüş olduklarını ifade eden Fox firması başkanlarından Tom Rothman, bu çabaların ilk adımı olarak Behind Enemy Lines galasını gösteriyor. 60 milyon dolara malolmuş filmin bir özelliği de, bazı sahnelerinin söz konusu uçak gemisinde çekilmiş; bir kısım personelin de figürasyon yapmış olması. Filmin oyuncularından David Keith de, gösterimi yapılacak kopyayla birlikte Carl Vinson uçak gemisine uçtu ve tatili orada geçirecek.Amerikan askerlerine moral destek sağlamak isteyen bir diğer stüdyo olan Warner Bros. ise, benzer bir etkinliği ülkemiz topraklarına taşıyor: People dergisinin haberine göre, Warner Bros., Steven Soderbergh'in yönettiği Ocean's Eleven adlı yapımı, 5 Aralıktaki Los Angeles gösterimin hemen ardından Türkiye'deki bir üsse (ki bu muhtemelen İncirlik olacak) getirecek. Dergi, burada yapılacak özel askeri gala için, filmin yıldızları George Clooney, Matt Damon, Andy Garcia, Brad Pitt, Julia Roberts ve Don Cheadle'ın da Türkiye'ye geleceklerini duyurdu.
Yorumlar
  • benim gibi tüm herkesin rüyası o julıa roberts...sıcacık bir gülümseme inanılmaz güzel dudaklar..güzel bir fizik,delip geçen bakışlar vede çekicilik..o boşuna dünyaca ünlenmedi....onun gibi sıcak güzel gelmeyecek...

  • muhtemelen fazla televole olayı falan olmayacak cünkü özel bir jet ile gelecekler ve direk incirlik üssüne inecekler sanırım televolecilerin orda olması imkansız ve aynı şekildede geri döneceklerrr sınırlı sayıda ve özel gazetecileri içeri alacaklar .Bu arda İstanbula gelmemeleri cok kötü.Ve Matt Damon sen Ben affleckten Sonraki en sevdiğim actör olarak Türkiyede olmandan mutluluk duyuyorum Bu arada film sanırım hemen vizyona girer Pek sanmıyorum ama :-) Umarım Sende birgün İstanbula geleceksin Affleck..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir