20 Aralık 2010 01:00

Türkiye'ye geliyor

Dünyaca ünlü oyuncu, Ghost Rider 2'nin çekimleri için Türkiye'ye geliyor.

Dünyaca ünlü oyuncu Nicolas Cage, ruhunu şeytana satan bir motosiklet sürücüsünü canlandırdığı “Ghost Rider” filminin ikincisinin çekimleri için önümüzdeki ay Türkiye’ye geliyor.

Nicolas Cage 'nin fotoğrafları için tıklayınız..Nicolas Cage, babası ve kız arkadaşının hayatı karşılığında ruhunu şeytana satan, ancak bu değiş tokuş yüzünden geceleri lanetli bir ruha dönüşen motosikletçiyi oynadığı “Ghost Rider” (Hayalet Sürücü) filminin ikincisinin çekimlerine başladı. Çekimler nedeniyle bir süredir Romanya’da bulunan ünlü aktörün, devam sahneleri için de önümüzdeki ay Türkiye’ye geleceği öğrenildi.

Filmin Türkiye dağıtımcısı Pinema Filmcilik’in sahibi Pamir Demirtaş, Cage ve ekibinin yakında Türkiye’ye geleceğini doğruladı. Demirtaş, yaklaşık iki hafta sürmesi planlanan çekimler için “Yaklaşık 20 milyon dolar bütçeli bir film. Bazı sahneleri Türkiye’de çekilecek. Ülkemizdeki çekimler İstanbul, Kapadokya ve Pamukkale’de gerçekleşecek” dedi.

Yorumlar
  • yakışır

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir