25 Nisan 2007 11:22

Turnuva Başlıyor!

Kırk katil, kırkının da gözü dönmüş...

Ödüllü kısa filmci Scott Mann, The Tournament adını taşıyan ilgi çekici projesinin hazırlıklarını sürdürüyor. Sebastien Foucani, Rachel Grant ve Danny John-Jules'ün rol aldığı İngiliz suç filmi, akıllara zarar bir turnuva anlatıyor. Dünyanın en acımasız kırk suikastçi katili toplanıyor ve büyük para ödülünü ve dünyanın en iyisi olma şansını elde etmek için gücünü diğerleri üzerinde ispat etmeyi deniyor.Bazı açılardan 13'ü anımsatan proje, zenginlerin bu kanlı turnuvayı kameralardan izleyip katillere para yatırmasıyla devam ediyor!İngiliz sinemacıların gerilimi bol suç öyküleri anlatma konusundaki başarısını da hesaba katarsak, bu projenin ses getireceğini söyleyebiliriz.
Yorumlar
  • My Little Eye'ı hatırladım zenginler olayı izliyor

  • bu film Christopher Lambert in oynadığı 1997 yapımı Mean Guns filminin aynısı olucak ozaman. aceba tekrar çekim olduğunu kabul mu edicekler? yoksa aynısını yapıp "yoo bizimkisi çok farklı" mı diyecekler çok merak ediyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir