15 Ekim 2003 15:59

Tut!

Mısır Kralı Tutankamon, sinema filmi oluyor!

The Day After Tomorrow'un çekimlerini tamamlayan Roland Emmerich, bir kez daha yapımcı Mark Gordon ile işbirliği yaparak, ünlü Mısır Kralı Tutankamon'dan yola çıkarak tarihi/romantik bir sinema filmi yapmaya hazırlanıyor. Film kısaca Tut adını taşıyacak. Sean O'Keefe ve Will Staples tarafından yazılan senaryo, ağırlıklı olarak genç Tutankamon'un babasının ölümünden sonra tahtı geri alma çabalarını anlatacak.Emmerich ve Gordon'ın yeni çalışması The Day After Tomorrow, aniden hız kazanan küresel ısınmanın yol açtığı olaylara karşı mücadele veren bir bilim adamını anlatıyor. Dennis Quaid, Jake Gyllenhaal ve Emmy Rossum gibi oyuncular olayları canlandıracaklar. Önümüzdeki sene, havalar ısınmaya başlayınca vizyona giriyor.
Yorumlar
  • bu konu her zmn ilgi çekicidr en azından ben severimama filme göre deişir kötü bi film çekerlerse hikayeyide batırmış olrlar

  • Tutankamon'un hayatı gerçekten ilginç ve entrikalarla dolu .Umarım çoğu filmde yapıldığı gibi olayları fazla çarpıtmazlar ve Tut'un karısıyla onun tahta inmesine neden olan yardımcısına da yer verirler.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir