9 Mart 2006 13:22

Tutankamon'un Mezarı Açılıyor

Paramount'tan Indiana Jones'lar

Paramount Pictures, Neil Crawford'un senaryosu King Tut'u beyazperdeye taşıyacak. Variety'nin bildirdiğine göre Crawford'un hikayesi, 1922'de ünlü Mısır firavunu Tutankamon'un mezarı açılırken yaşananları anlatıyor.Mısır'ın en büyük hazinelerinden biri keşfedilirken yaşanan maceraların bir de aşk hişkayesiyle süslenerek anlatılacağı film için henüz bir yönetmenle anlaşılmadı. Indiana Jones'vari macerayla ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.
Yorumlar
  • Tutankamon'u konu olarak seçmeleri süpper bi şi.. Büyük gizemlerle dolu tarihi bi olay onun mezarının açılması ve sonrası.. Umarım aşkdan ziyade konun gerçek boyutlarını yoğun olarak işlerler... Eğer gizemli şeylerden hoşlanıyorsanız ve film o zaman olan gerçekleri yansıtırsa kesinlikler kaçırmayın derim..

  • MIsIr medeniyetiyle ilgili filmler herzaman tutmustur zaten.jones tarz1 filmleri özledik.mumya serisi bu özlemimizi gidermisti.insallah iyi bir film yaparlar.

  • Yönetmenlerin biraz da Mısır ve onun tarihine yönelmesi iyi olmuş.umarım harika bir kadro hazırlanır(örnek:da vinci code) ve bu filmi büyük bir heyecanla bekleriz.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir