25 Eylül 2009 10:12

Tuvalet Kağıdındaki Roman

Japonya'nın Stephen King'i Koji Suzuki tuvalet korkusu olarak özetlediği romanını tuvalet kağıdına bastı!

Ringu ve Karanlık Sular gibi korku filmleri onun romanlarından uyarlandı. İddia ediyoruz; Koji Suzuki olmasaydı, bugün Japon korku sinema bu noktaya gelemezdi. Ülkesinde Stephen King gibi kabul edilen yazarın yeni romanı Japonya'da çıktı. Tuvalet deliklerine dadanan şeytanı bir ruhu anlatan kitap (Drop) tuvalet kağıdına basıldı. Tuvalete kapandığınızda önce okuyorsunuz, sonra kullanıyorsunuz. Bizim paramıza çevirirsek, yaklaşık 3 YTL'ye sahip oluyorsunuz bu tuvalet romanına.
Yorumlar
  • koRkudan altıNıza yapacaksıNız demeye getirmiş ;)

  • kitap okumayı çok seven biri olarak ben o tuvelete girerim bi daha çıkmam roman bitene kadar:Dkesinlikle çok zekice düşünülmüş,önce okuyup sonra kullanıyorsunuz:Dsüperr türkiyede olsaydı kesin almıştım:D

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir