30 Kasım 2006 08:01

TVaiz

Tozlanan proje küçük ekranda tazeleniyor!

Çizgi roman dünyasının aykırı örneklerinden Preacher'ın beyazperde uyarlaması bir türlü hayata geçmedi. Projenin ilk defa ortaya atıldığı 2001 yılında gelişmeleri haber yapmıştık. O tarihten bugüne pek çok ünlü/ünsüz, popüler/underground çizgi roman kahramanı beyazperdede yer almayı başardı ama Preacher ortalarda gözükmedi.Projeyle ilgili yeni haber ise son derece şaşırtıcı. HBO, ünlü çizgi romanı TV dizisi yapmaya karar verdi. Pilot bölümün senaryosu Mark Steven Johnson'a, yönetmen koltuğu ise Howard Deutch'a emanet edildi.Vertigo'nun yetişkin okuyucu için tasarladığı Preacher çizgi roman dünyasının kült isimleri Garth Ennis ve Steve Dillon tarafından yaratılmıştı. Öykü, Texas'ta başlıyor ve Tanrı'yı arayan bir vaizin peşinden Amerika'yı dolaşıyordu. Yoğun bir şiddet içeren Preacher'ın Kill Bill'in ilham kaynakları arasında bulunduğu söyleniyor.
Yorumlar
  • Preacherin icerigi prime time televizyon icin biraz hardcore olabilir ama bu haberi duymak asiri heyecan verici. umarim taviz vermeden butun cizgi romani basariyla ekrana aktarirlar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir