16 Kasım 2011 01:00

'Twilight' için günler önceden kamp kurdular

Alacakaranlık Kuşağı meraklıları, Pazartesi akşamı serinin yeni filmi 'Şafak Vakti Bölüm 1'in galasının yapıldığı Los Angeles'taki Nokia Tiyatrosu'nun önüne akın etti.

Filmin yıldızlarının alkışlar ve çığlıklar arasında geçişleri birkaç saat sürdü. Çoğu kişi ön sıralarda yer alabilmek için günler öncesinden bina önüne kamp kurmuştu. Beklediklerine de değdi. Filmin başrol oyuncuları vampir Edward’ı canlandıran Robert Pattinson, kurt adamı canlandıran Taylor Lautner ve Bella karakterine hayat veren Kristen Stewart, hayranlarına imza dağıtıp birlikte fotoğraf çektirdi.

ÖLÜM VE ÖLÜMSÜZLÜK ARASINDA
Amerikan yazar Stephenie Meyer’in romanından sinemaya uyarlanan Twilight serisinin dördüncü filminde, Bella, vampir Edward Cullen’a duyduğu aşk nedeniyle bir dönüm noktasına gelir. Ya aşkından vazgeçip bir ölümlü olarak yaşamaya devam edecek ya da aşkının tarafına geçip ölümsüz bir vampir olacaktır. Ancak Bella, kararını çoktan vermiştir…

BU CUMA VİZYONDA
Los Angeles’teki galanın ardından film, 18 Kasım’da ABD ve İngiltere’de, 24 Kasım’da Almanya’da, yine 18 Kasım'da Türkiye'de vizyona girecek.

Serinin dördüncü kitabı “Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti” iki bölüm halinde sinemaya uyarlandı. Filmin ikinci ve son bölümünün ise 2012 yılının Kasım ayında gösterime girmesi bekleniyor.


FİLMDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ..Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1 (fragm | video.mynet.com

Yorumlar
  • bugün 18 kasım ve ben filmi kaçırmadım çok süper herkese tavsiye ederim

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir