25 Eylül 2009 10:12

Twilight Zone

Di Caprio en sevdiği TV şovunu film yapıyor!

Warner Bros ve Leonardo Di Caprio'nun prodüksiyon şirketi Appian Way'in ortak projesi olarak ikonik TV serisi Twilight Zone'un filmi çekilecek. 1959 yılından itibaren 5 sezon boyunca devam eden ve fantastik, bilim-kurgu ve korku öğelerinden oluşan serinin filmi için hazırlık 1 yıl önce başlamıştı. Filmin senaristliğini The Astronaut's Wife filminin yönetmeni ve senaristi olan Rand Ravich üstlenecek.Leonardo Di Caprio en sevdiği TV şovunun yapımında yer alırken filmde oynayıp oynamayacağını henüz bilmiyoruz, umarız kendisi kamera önünde de yer alacaktır.
Yorumlar
  • Çocukken TRTde yayınlanırdı. Dizi başlarken bir müzik eşliğinde görüntü akarak başlardı. O ürpertici müzik ve görüntüler yüzünden bakamazdım televizyona XD. Bu dizinin, film olması çok sevindirdi beni. Umarım güzel bir film olur...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir