13 Ekim 2005 02:21

Uberseksüeller Geliyor

Metrolar out Uberler in

Meroseksüellerden sonra şimdi de Uberseksüeller için hazır olun. Bu Uberseksüel de ne demeyin, alt paragrafımıza geçin.AP'nin haberine göre, George Clooney, bir uberseksüel. Bu kavram, erkeler için metroseksüellerden farklı bir anlama sahip. Akılnı kullanarak kaliteli olabilen ve bunu topluma kanıtlayabilmiş olan kişiler için yeni kullanılmaya başlamış olan bu kavram tartışmalar yaratacağa benziyor. Uber takısı, en çekici- fiziksel olması gerekmez- , en dinamik, en güvenilir, en inandırıcılığı tanımlamakta. Bu tanıma uyan diğer ünlüler arasında eski sinema oyuncusu, şimdiki California valisi Arnold Schwarzenegger, U2'nun solisti ve Nobel Ödülü adayı Bono, eski A.B.D başkanlarından Bill Clinton, Donald Trump, Ewan McGregor, eski James Bond Pierce Brosnan, yönetmen Guy Ritchie bulunmakta.
Yorumlar
  • Heyyttt Ewanim benim! Über aşkım benim :D zaten metro bilmem nede kendisi :D kokoş değil ama :D

  • pierce brosnanda demek öyleymiş.ilginç

  • Vayyyyy.Arnold Schwarzenegger'e yakışır.Bu arada Arnold Schwarzenegger sinemaya geri dönüyor.True Lies 2 filmini çekecek.

  • bu sıfat sanki george clooney için düşünülüp özellikle bullunmuş.tam onu anlatıyor yani

  • tıpkı ewan ı anlatan yeni bi kavram zaten ewan da böyle sayılmış

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir