25 Eylül 2009 10:12

Üç Dakikalık Mutluluk!

Cem Yılmaz'ın yeni filmi A.R.O.G'un yapım süreci başladı. İlk 3 dakika şimdiden sinemalarda!

Fida Film ile CMYLMZ Fikirsanat ortaklığında hayata geçecek A.R.O.G ile Türkiye'de hatta dünyada bir ilk gerçekleşiyor: Filmin ilk 3 dakikalık bölümü 25 Ocak Cuma günü tüm Türkiye'de sinemalarda vizyona giriyor.Ali Taner Baltacı ve Cem Yılmaz tarafından yönetilen A.R.O.G.'un "ilk 3 dakika"sında, aynı zamanda senaryoya imza atan Cem Yılmaz, Özge Özberk ve Zafer Algöz rol alıyor. Çekimlerin tamamı İstanbul Film Stüdyolarında hazırlanan özel dekorlarda gerçekleşti. Filmde kullanılan "yaratık" için Anima stüdyolarında pek çok sayıda maket çalışması yapıldı. Animatronic (uzaktan kumanda ile hareketli) hazırlanan yaratığın modellemesi ve üretimi toplam iki ay sürdü. Türk Telekom, Avea ve TTNet'in sponsor olduğu A.R.O.G'un ilk 3 dakikası 25 Ocak Cuma gününden itibaren tüm Türkiye'de 1.300 kopya ile vizyona giriyor.
Yorumlar
  • 2009 değil, 5 aralık 2008=) tabii 2009 sayılr ama o ayrı konu =)

  • 3 dakika ama bana 3 saat gibi geldi gülmekten kendimi alamadım büttün gençlerin izlemesi gereken bir yapıt, hayırlara vesile olsun, bence 3 dakikayı izleyin filmi izlemeye gerek yok.

  • film 2009 ocak ta vizyona girecek

  • filmin vzyona gireceği tarih yukarıda yazılı altına yorum yazana kadar okusaydınız ya.böyle bir filme böyle saçma sapan yorumlar yazmayın.

  • SOnuçta cEm Yılmaz gibi dev bir aktör oynayacak çok süper olacağına inanıyorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir