2 Mayıs 2016 14:33

Üç efsane aynı filmde

George Clooney, Julia Roberts ve Jodie Foster, Money Monster’da buluşuyor.Üç efsane oyuncuyu bir araya getiren Money Monster, Mayıs ayında gösterime girecek. Dolu dolu oyunculuk kariyeriyle tüm dünyanın hafızasında yer edinen Jodie Foster, dördüncü uzun metraj yönetmenlik deneyimiyle dikkatleri çekiyor. Yakın zamanda House of Cards’tn bir bölüm ve Orange is the New Black’ten iki bölüm yöneten usta oyuncunun bu projesi, iki ünlü oyuncuyu bir araya getirirken Cannes’da da boy gösterecek.

Money Monster’da George Clooney ve Julia Roberts baş rolleri paylaşıyor. Tüm maddi varlığını kaybeden bir adamın yaşadıklarının ve bu durumdan çıkmaya çalışmasının anlatıldığı filmin Amerika’daki gösterim tarihi 13 Mayıs 2016, ancak film Amerika’dan önce 12 Mayıs’ta Cannes Film Festivali’nde gösterime girecek. Mel Gibson’ın baş rolünü üstlendiği ve 2011 yılında festivalin yarışma dışı kategorisinde gösterilen The Beaver’ın ardından Jodie Foster tekrar Cannes’a yönetmen olarak katılıyor.


Daha önce Ocean’s Eleven ve Ocean’s Twelve filmlerinde bir arada gördüğümüz George Clooney ve Julia Roberts ikilisi, bu proje için tekrar buluştu. Jodie Foster Money Monster ile ilgili “Zavallı bir adam tüm parasını bir hisse senedine yatırır ve tamamını dokuz dakika içinde kaybeder” sözleriyle anlatıyor. Wall Street’te işlerin nasıl gerçekleştiğini anlamanın çok zor olduğunu vurgulayan Foster “bir kişi parasını kaybettiğinde ona ne olduğunu tam olarak anlatamazsınız” diyor.

Money Monster, güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici fragmanıyla dikkat çekerken George Clooney için de zor günlerden kurtulmak adına en iyi yol olarak görülüyor. Film Türkiye’de 27 Mayıs 2016 tarihinde gösterime girecek.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir