22 Ocak 2011 01:00

Üç film birden!

Biri proje aşamasında, biri gösterime girmeye hazırlanan, biri de çekilmek üzere olan üç film, konuları ve işleniş biçimleriyle tartışma yaratacak.

MYNET SİNEMA'YI FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN


'Kazak gazeteci Borat’ tiplemesiyle Kazakistan’da istenmeyen adam ilan edilen İngiliz komedyen Sacha Baron Cohen, idam edilen devrik Irak lideri Saddam Hüseyin’i canlandıracak. 11 Mayıs 2012’de gösterime girecek ‘Diktatör’ isimli komediyi daha da tartışmalı kılan, Saddam’ın ‘Zabibe ve Kral’ isimli romanından uyarlanması.


Milliyet'in haberine göre Wikileaks'ın kurucusu Julian Assange’ın hayatı beyazperdeye aktarılıyor. Vanity Fair dergisine göre film, Avustralyalı gazeteci Andrew Fowler’ın Assange biyografisi ‘Dünyanın En Tehlikeli Adamı’nı temel alacak. Haberin duyulmasının ardından bazı sitelerde Leonardo DiCaprio’nun Julian Assange’ı oynaması için kampanyalar bile başlatıldı.


’Kırmızı Başlıklı Kız’, sinemada korkutacak. Masaldaki kurt, kendisini ninesi sanan kızın “Dişlerin neden sivri peki?” sorusuna “Seni daha iyi yiyebilmek için” yanıtını veriyordu. Filmde kurdun yerinde kurtadam var bu kez. ‘Kırmızı Başlıklı Kız’ı Amanda Seyfried’in canlandırdığı karanlık ve gotik filme yaş sınırı getirilmesi muhtemel. Zira martta vizyona girecek filmdeki seks dozu yüksek. Bu haliyle film, çocukluğumuzun masalından uzaklaşıyor.

Yorumlar
  • Mahrem yerlerinizi açmanız,çıplak pozlar vermeniz çok günahtır.Evlenmeden cinsel ilişkiye girmek de çok günahtır.Uyarıma uymak,uymamak size kalmış.Ben sizi Cehennem azabından kurtarmak,Rabbimizin merhametine kavuşturmak,sizin Allah’ımızın istediği bir kul olmanız için söylüyorum.Allah’tan korkmuyor musunuz,utanmıyor musunuz? Öldükten sonra Allah’ımız sizi sorguya çektiği zaman ne cevap vereceksiniz? O zaman Rabbimiz hayatınızda ne yaptıysanız hepsini tek tek soracak.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir