18 Mart 2005 11:20

Üç Günlük İndirim Başladı

İstanbul'da festivalin tadı bu haftasonu daha ekonomik

24. İstanbul Uluslararası Film Festivali'nin daha ekonomik ve daha dinamik olacağını duyurmuştuk. Festivalden çok daha ekonomik olarak yararlanmak isteyenler için indirimli önsatışlar bugün başlıyor.Üç gün boyunca devam edecek önsatış döneminde biletler, 10:00 19:30 arasında İstiklal Caddesi'ndeki SESAM binasından ve Biletix'ten temin edilebilir. Festivalin bu yıl, tam 10,50 YTL ve öğrenci 7,50 YTL olarak belirlenen bilet fiyatları önsatışlarda, tam 8,50 YTL, öğrenci 6,50 YTL olarak yapılacak. Festivalin kuşkusuz en büyük müjdesi öğrenciler için çünkü öğrenci bilet fiyatları tüm seanslar için aynı.Programını şimdiden yapmak isteyenler festival sinemaların gişelerinde, AKM'de ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı'nda 2 YTL karşılığında satışa çıkan festival kitapçığından yararlanabilecekleri gibi İKSV'nin sitesine de göz atabilir.Jane Campion'un jüri başkanlığını üstlendiği festivalin Harvey Keitel başta olmak üzere sürpriz konukları olduğunu hatırlatarak herkese iyi seyirler dileriz. Ve bir kez daha anımsatalım, 2 Nisan'da başlayacak ve 17 Nisan'da son bulacak gösterimler boyunca sabah 10:00'da yapılacak tüm seanslar 5 YTL.
Yorumlar
  • swordfish'e katiliyorum benim gitme firsatim olsa ilk 2046'nin biletini alirdim tavsiyede ederim tabi...

  • Arkadaşlar elinizde biraz para ve vaktiniz varsa sakın kaçırmayın bu tarz etkinlikleri vizyona girecek veya girmeyen bir sürü filmi izleme fırsatı bulabilirsiniz...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir