25 Eylül 2009 10:12

Üç Maymun

Yeni Nuri Bilge Ceylan filmi Üç Maymun'un İngilizce afişlerini görmek için hemen tıklayın!

Nuri Bilge Ceylan'ın yönettiği ve Yavuz Bingöl, Hatice Aslan, Ahmet Rıfat Sungar ile Ercan Kesal'ın başrollerini oynadığı, Cannes yolcusu Üç Maymun'un İngilizce afişleri hazırlandı. Dört farklı afiş örneğini yanda görebilirsiniz.Küçük zaafların büyük yalanlara dönüşerek parçaladığı bir ailenin gerçeği örtbas ederek her şeye rağmen bir arada kalma çabasını anlatıyor film. Altından kalkamayacağı acılara ya da sorumluluklara maruz kalmamak adına gerçeği bilmek istememek, onu görmemek, duymamak, hakkında konuşmamak ya da günümüz tabiriyle "Üç Maymun"u oynamak, onun varolduğu gerçeğini ortadan kaldırır mı? Bu sorunun cevabı filmde.
Yorumlar
  • heyecanla bekliyoruz...profesyonel oyuncu oynatacam diyodu."bu muymuş,yavuz bingöl müymüş profesyonelden anladığı " diyesi geliyor insanın ama bekleyeceğiz.yanılacağımı umuyorum,zira nuri hocam herşeyin iyisini yapar.

  • Afişleri beğendim,filimde ceylan imzalı olunca daha bir güzel olucak gibi.

  • Ceylan işini bilir , sezgileri bu kadar kuvvetli bir türk yönetmen var mı bilmem

  • bizi yine müthiş bir görselliğin beklediğini söyleyebilirim.izlemeyi sabırsızlıkla beklediğim filmlerden.her yerde amatör oyunculularla çalışmayı seviyorum diyen ceylanın yavuz bingöl ismiyle çalışmasınıda yadırgadığımı söyleyeyim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir