24 Kasım 2004 17:25

Üçkağıtçı Komedi

Downey Jr. Tim Allen'la kapışacak

1959 yapımı The Shaggy Dog yeniden çevriliyor hatta çekimlere başlanalı onbeş gün oldu. Ancak Robert Downey Jr. film müzikleri içeren albümüyle uğraştığı için kadroya yeni dahil olabildi.Downey Jr.'ın, insan ömrünü uzatan süper bir ilaç keşfeden ve bu ilacı yasadışı olarak köpekler üzerinde deneyen yarı deli bir karakteri canlandıracağı filmin kadrosunda, Tim Allen, Danny Glover ve Kristin Davis de var. 1959'da Charles Barton'un çektiği filmin 2004 yönetmeni Brian Robbins.Uyuşturucu nedeniyle başı bir türlü beladan kurtulmayan Robert Downey Jr. bu aralar yeniden sağlığına kavuşmuş durumda ve ardı ardına film çekiyor. Ünlü oyuncu en son olarak Richard Linklater'ın A Scanner Darkly'sinde ve Shane Black'in yönettiği Kiss, Kiss, Bang, Bang'te rol aldı.
Yorumlar
  • Ya tek kelimeyle SÜPER ya!!!Robert Downey Jr. böyle bi rol için biçilmiş kaftan.KİMSE ONDAN DAHA İYİ OLAMAZDI.Filmi 4 gözle bekliyorum!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir