4 Temmuz 2006 18:04

Üçleme değil Üçle!

James Cameron da "en az 3" diyenlerden...

Disneyland'da gazetecilerle sohbet eden James Cameron, elindeki film projelerini uzun soluklu düşündüğünü açıkladı. Karayip Korsanları 2: Ölü Adamın Sandığı'nın galasına katılan usta sinemacı, Gore Verbinski'nin iki korsan filmini arka arkaya çekmesini örnek göstererek, aynı yolu izleyeceğini açıkladı. Peki hangi projeler için?Size daha önce bahsettiğimiz Project 880 adını taşıyan proje Avatar isimli ilk filmle başlayacak. Devam filmlerine ise şimdiden yeşil ışık yanmış durumda. Sadece ilk filmin alacağı tepkiler bekleniyor.26. yüzyılda geçecek olan bilim kurgu projesi Battle Angel'ın da ilk filmi izleyiciden onay alırsa devam filmleri hızla yola çıkacak.Kısaca, Cameron'da proje çok. Hem de uzun soluklu projeler bunlar. Ama filmlerin uzunluğuna izleyici karar verecek.
Yorumlar
  • Bu beyazperde sanki arasıra dedikodu haberlere yer verio Yani doğru çıkmayan uyduruk haberler çıkabilio bence Çünkü bende bikaç tane böyle uyduruk habere rastladım :)))

  • *j.cameron ıyı yonetmendır bakalım nasıl fılmler yapacak*

  • james camerondan laf açılmışken beyazperde james cameron terminator-4'ü yönetecek demişti o noldu ya?:))))) :P

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir