19 Ekim 2011 00:00

Uçuk filmlerde oynamak istiyor

Devin Özgün Çınar'ın 'uçuk' hayali..

Geriye Kalan filmindeki rolüyle en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülen Devin Özgür Çınar çarpıcı açıklamalar yaptı.

48. Antalya Altın Portakal Film Festivali ödül gecesinde Geriye Kalan filmindeki rolüyle en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülen Devin Özgür Çınar çarpıcı açıklamalar yaptı.

Filmde ihanete uğradığı için hemcinsinden intikam alan bir kadını canlandıran Çınar, "Rölümü severek yaptım. Değişik bir karaktere büründüm. Her rolüm keşke böyle uç olsa" dedi.

Gerçek hayatında eşi tarafından aldatılsa sert tepkiler vermeyeceğini belirten genç oyuncu, "Kendi içimde üzülürüm, kendi içimde yaşarım. Filmdeki tepkileri yapamam. İntikam düşünmem" diye konuştu.

Çınar ödül hakkında ise "Bir insanın severek yaptığı işin sonunda ödüllendirilmesi güzel bir şey. Bu filmde oynamak da benim için büyük bir ödül. Bu yüzden çok mutluyum. Fakat ödüle layık görülmek de onur ve gurur verici" dedi.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir