3 Kasım 2006 11:24

Üçüncü Göz

Tsui Hark, ünlü korku serisi için üçüncü adımı atıyor!

Chat Gim (Seven Swords) filminin Hong Kong'lu yönetmeni Tsui Hark, orijinal Göz serisinin üçüncü ayağının yönetmeni oldu. Üçüncü film, eşi dalış kazasında ölen bir kadının tuhaf görüntülerin etkisi altına girmesini anlatacak.Bütün dünyada ilgi gören Göz filminin Amerikan yeniden yapımı da proje aşamasında. Orijinal serinin ilk iki filmi tür sinemasının ustaları Danny ve Oxide Pang tarafından çekilmiş ve beğenilmişti. Özelikle seriyi başlatan film kısa sürede korku türünün başyapıtları arasına girdi ve kimi sahneleri başka filmlere de esin kaynağı oldu...Hatırlatalım, Tsui Hark'ın çekimlerini sürdürdüğü bir diğer proje ise aksiyon türündeki The Iron Triangle.
Yorumlar
  • Uzakdoğu korku filmleri benim için herzaman bir adım önde olmuştur amerikan sinemasından.Bakalım nasıl bir film olacak.Bu konuda hiç bir fikir yürütemiyorum çünkü yönetmen kapalı kutu..(en azından korku filmleri için)Bekleyip göreceğiz bakalım...

  • alttaki arkadaşa katılıyorum ama sadece bir yönden japonların korku adına çok iyi fikirleri ve çok orjinel unsurlari var ama ellerindeki bu nimetten yararlanmayı bilmiyolar doğru düşünceyi bir türlü bulamıyolar bunuda en iyi american sineması yapıyo bariz en bilindik örneği halka bu halka filmiyle japon halka filmını bi kıyaslayın isterseniz bu göz 3 ünde belirli bir seviyeye çıkcağını sanmıyorum

  • tsui çektiği saçma van damme filmleri ile yorumlamamk lazım tüm gerçek sinema izleyeceleri japonların korku konusunda yetenekli olduğunu bilmeli japonların korkularıyla hollywoodun korku yapıtlarına bakın fark çok açık hoolywood hep kopya çekmektedir.

  • Tsui Hark'a Hollywood'da çevirdiği iki Van Damme aksiyonu yaramamamıştı.Bence bildiği sularda yüzmesinde yarar var.

  • Tsui Hark'a Hollywood'da çevirdiği iki Van Damme aksiyonu yaramamıştı.Bence bildiği sularda yüzmesinde yarar var.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir