20 Ocak 2006 16:19

Uçurtmayı Uçursunlar

Aguilera Kardeşler animeleri seviyor

Meksikalı yönetmen kardeşler Jorge ve Javier Aguilera, Japon animesi Kite'ın film versiyonu için kolları sıvadı. Variety'nin haberine göre ikilinin yönetmenliğini üstlendiği filmin yapımcılığını da Rob Cohen ve Anant Singh yapacak.Yasuomi Umetsu tarafından yaratılan Kite'ta, anne babası öldürülen genç bir kızın sokaklardaki maceraları anlatılıyordu. Bir dedektif tarafından keşfedilen ve kirli işlerinde kullanılmak üzere yetiştirilen genç kız sokaklardaki adaleti, dedektifin belirttiği hedefleri yok ederek sağladığını düşünür.Bir süre sonra ise gerçeklerin farkına varmaya başlar ve silahını kendi patronuna doğrultur. Kite'ın Amerikan versiyonu filmi için senaryoyu Joshua Rubin yazacak.
Yorumlar
  • Çizgifilm pornografi içeriyordu, filmde aynen göstereceklermi acaba?...

  • Orjinal anime,konusunu işleyişi,kanlı sahneleri ve hayli estetize şiddet unsurları ile öne çıkıyordu,eğer filmde de bu cesurlukta sahneleri kullanabilirlerse animenin ruhuna sadık bir uyarlama olur,yok kan oranını az tutarlarsa basit bir aksiyondan öteye gidemez.Saygılar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir