11 Mart 2010 12:45

UEFA Ofsaytı Kaldırıyor Mu?

Şahsen UEFA'ya giden bir Türk vatandaşı, tatlı dili sayesinde bir UEFA üst düzey yetkilisi ile görüşmeyi başardı.

Yıllardır sürekli gündeme gelen futboldaki ofsayt kuralının kaldırılması konusu tekrar UEFA'nın gündemine geldi. Şahsen UEFA'ya giden bir Türk vatandaşı, tatlı dili sayesinde bir UEFA üst düzey yetkilisi ile görüşmeyi başardı. Yıllardır sürekli gündeme gelen futboldaki ofsayt kuralının kaldırılması konusu tekrar UEFA'nın gündemine geldi. Bu konuyu gündeme getiren ise bir Türk, Ali Tarantula.Tercüman aracılığı ile ofsaytın kaldırılması konusundaki isteklerini tatlı sert bir dille masaya getiren vatandaşımız görüşmenin sonunda UEFA Yetkilisi'ne elleriyle Türk Lokumu yedirdi hem de güllü!Ziyaret sonrası Ali Tarantula'ya UEFA'dan bir mektup geliyor. Bakalım ofsayt kuralı kalkacak mı?Ali Taran'ın sinema projesi olan NO OFSAYT 11 Aralık'ta seyirciyle buluşuyor.
Yorumlar
  • o zaman anlaşlır güizanın asıl becererıksızlıgı ofsyat olmasada atmaz

  • sarı23 haklı Fifa yapıyo bu işleri Uefa ne alaka:)Guizaanın durumuna bende katılıyorum:) Atamaz!!

  • UeFA ne zamandan beri futbol kurallarını değiştiriyo ?FiFA yapar o işi,biraz araşatırın yaf madem senaryo yazıyosunuz,film çekiyosunuz...

  • aynen guiza atamaz... :D gitse de kurtulsak yaaa... :s

  • guiza yine atamaz..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir