9 Mart 2005 11:14

Uğursuz Cuma

Tarantino kült korkunun miladına dönüş mü yapıyor?

New Line, Freddy Jason'a Karşı'nın 2003'teki gişe başarısının ardından 80'lerin kült korku filmlerindeki potansiyeli görünce, korku tarihinin miladına dönüş yapıp 13. Cuma'yı yeniden beyazperdeye taşımaya karar verdi. Stüdyonun dev bir bütçe ayırdığı filmin başına geçirmek istediği yönetmense Quentin Tarantino.Farklı tarzıyla kendi kültünü oluşturmayı başarmış olan Tarantino ise New Line'ın teklifine oldukça iyimser yaklaşmış ve stüdyoyla görüşmeler başlamış. Defalarca devam filmleri çekilmiş olan 13. Cuma için Tarantino'dan istenen orijinal hikayeyi yeniden uyarlaması ve senaryosunu da bizzat sahiplenmesi. Ünlü yönetmenin stüdyoya ne cevap vereceğini bizim kadar merak ediyorsanız Beyazperde.com'u tıklamaya devam edin, hiç bir gelişmeyi kaçırmayın.
Yorumlar
  • arkadaşlar hepiniz tepki gösteriyorsunuz ama bir şeyi unutuyorsunuz... bahsettiğimiz kişi tarantino... herhangi biri değil. o hangi projenin başına geçerse geçsin çok iyiy olacağından eminim

  • 13.cuma çekilmeli ama başa tarantino geçmesin

  • ya Tarantino bu yola düşmesin.mukemmel tarzinin meyvelerini vermeye dewam etsin.umarım planlar suya düşer...

  • Filmden daha korkunc bir haber umarım tarantino böyle br hataya düşmez...

  • tarantino kendi özgün senaryosunu yazıp yönetmeli bence.ya senaryoyu bi yana bıraktım.13.cuma yakışmaz ya ona.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir