13 Mayıs 2003 23:41

Uma Thurman Yine Ethan Hawk'la

Son yılların kaydadeğer bilimkurgu filmleri arasında gösterilmesine rağmen ülkemizde vizyona girmemiş olan GATTACA'nın yıldızları Uma Thurman ve Ethan Hawke kamera karşısında yeniden biraraya geliyorlar.THE TAPE adlı filmin büyük bölümü, bir otel odasında geçecek. Çocukluktan beri arkadaş olan ve yıllar sonra biraraya gelen iki karakterden biri nişanlanıp ayrılmış, diğeri ise bir tecavüzün mağduru olmuştur. Film, büyük ölçüde oyunculuğa dayanan bir gerilim ve duygusallık üzerine kurulu olacak.Yönetmen, romantik dram BEFORE SUNRISE'dan tanıdığımız Richard Linklater.
Yorumlar
  • kesinlikle sıkmayacak kadar başarılı olan bir linklater filmi.. uma thurman ve ethan hawke'un yanısıra *setting* filmi ilginç kılmış; özellikle de sadece bir otel odasında geçmesi..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir