16 Haziran 2018 11:28

Ümit Ünal ile Dokuz'u izliyoruz!

Büyükada yazlık sinema günleri devam ediyor...


Mayıs sonu itibariyle başlayan, sinema içerik editörü Melis Zararsız moderatörlüğünde, Ada Gönüllüleri Derneği, Kent Konseyi ve Başka Sinema'nın destekleriyle gerçekleştirilen Büyükada'da ücretsiz Yazlık Sinema Günleri devam ediyor.


19 Haziran Salı akşamı saat 21.00 itibariyle Büyükada Adalar Kent Konseyi Çelik Gülersoy Kültür ve Sanat Merkezi’nde Ümit Ünal imzalı 2002 yapımı film Dokuz izlenecek ve ardından yönetmen ile filme dair bir sohbet gerçekleşecek.


26 Haziran Salı akşamı ise aynı saatte Başka Sinema'nın katkılarıyla Sebastián Lelio imzalı Şili yapımı Gloria adlı film izlenecek.


Katılım için ben@meliszararsiz.com adresine isim yazdırılabilir. İyi seyirler.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir