6 Ekim 2010 00:00

Ünlü aktör eriyor!

Gırtlak kanseriyle mücadele eden ünlü aktörün son görüntüleri içler acısı. İşte şok kareler!

Gırtlak kanseriyle mücadele eden ünlü aktörün son görüntüleri içler acısı. İşte şok kareler!

Ağustos ayında gırtlak kanseri olduğunu açıklayan 66 yaşındaki Oscarlı aktör Michael Douglas'ın sekiz hafta boyunca radyoterapi ve kemoterapi tedavisi göreceği belirtilmişti.

Tedavisine başlandıktan kısa süre sonra hızla kilo kaybeden Hollywood oyuncusu, günlük hayattan kopmamak için büyük çaba gösteriyor. Önceki gün New York'ta kızını okula götürürken görüntülenen aktör, tedavisinin devam ettiğini, kilo kaybının normal olduğunu ve doktorların iyileşme şansını yüzde 80 olarak gördüğünü açıkladı.

Kanser mücadelesini kazanacağına inancının tam olduğunu ifade eden Douglas, yeni filmi "Wall Street: Money Never Sleeps"in elde ettiği başarının da moralini yükselttiğini belirtti.

Yorumlar
  • Kemoterapi böyle zayıflatır, ama Douglas sanıldığı kadar kötü değil, gırtlak kanseri en kolay atlatılan kanserlerdendir, doktorları da çok umutlu konuşuyor, bence iyileşecektir.

  • çökmüş resmen hastalığın her türlüsü kötü grip bile kötü hastalık yani grip diyipte geçmeyin ne diyelim allah acil şifalar versin.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir