19 Mart 2015 09:33

Ünlü aktör İstanbul şovunu iptal etti

Hollywood ve Broadway'in ünlü oyuncusu Hugh Jackman, sağlık sorunları sebebiyle düzenleyeceği şovu, ileri bir tarihe erteledi.

Hugh Jackman ses tellerinde kanama nedeniyle 3 gece daha yapması planlanan "An Evening with Hugh Jackman" gösterisini ileri bir tarihe erteledi.

Jackman'ın ekibi, 6 dansçı ve 32 kişilik bir orkestradan oluşuyor.

Amerika'daki doktoru Dr.Korovin ve İstanbul'daki doktoru Dr. Koçak'ın aldığı ortak kararla 2 hafta şarkı söylemesi yasaklanan ünlü ismin üzgün olduğu belirtildi.

HUGH JACKMAN'IN VÜCUT GELİŞTİRME SIRLARI

Ünlü aktör, şovun ertelenmesini şu sözlerle açıkladı:


"Merhaba. Size üzülerek şunu söylemek istiyorum ki... Sol ses telimde kanama olduğu tespit edildi. Doktorlarım İsmail Koçak ve Gwen Korovin'in tavsiyeleri üzerine, Zorlu Performans Sanatları Merkezi'ndeki şovumun geri kalanını iptal etmek zorunda kaldım. Önümüzdeki günler boyunca ses tellerimi dinlendirmek durumundayım. Bir yere ayrılmayın... Mümkün olan en kısa sürede İstanbul'a dönüp, bunu telafi edeceğim."


Yorumlar
  • şu an ailecek çöküntü yaşıyoruz

  • ''ben Türk sayılırım'' demişti. O yüzden ''fıtık'' olduğuna kesin gözüyle bakabilirsiniz....

  • gelen olmamıştır gösterisine :) baktı para kazanamayacak hemen bir U dönüşü. babası sen türk sün dermişmiş te yalanını gıyılayayım

  • ne gadder önemli,ne gadder önemli...tüh

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir