5 Haziran 2010 00:00

Ünlü aktöre hapis cezası

ABD'li aktör Charlie Sheen, hapis yatacak...

Eşi Brooke Müller'i tehdit edip, darp eden ABD'li aktör Charlie Sheen, 30 gün hapis yatacak.

ABD'nin Colorado Eyaleti'ndeki Aspen Kayak Merkezi'nde geçtiğimiz yılbaşı gecesi beraber tatile çıktığı eşi Brooke Müller'i tehdit edip, darp eden ABD'li aktör Charlie Sheen, 30 gün hapis yatacak.

Karısını tehdit edip, dövmekten suçlu bulunan ve 2 ila 8 yıl arasında hapsi istenen Sheen'in (44), 7 Haziran'daki duruşmasında, olayı kabul etmesi ve neticesinde sadece bir ay hapis yatarak çıkması bekleniyor.

Yani Sheen, karısına şiddet kullandığını itiraf ederek, daha yüksek bir ceza almaktan kurtulacak. Boşanmak isteyen Müller'in boğazına bıçak dayadığı söylenen Sheen, aile içi şiddet suçlamasıyla gözaltına alınmış, kefaletle serbest bırakılmıştı.

Yorumlar
  • neden şiddet uygulamış acaba?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir