6 Ekim 2012 00:00

Ünlü oyuncunun evinde cinayet

Ünlü oyuncu Charlize Theron'un çocukluğunu geçirdiği ev vahşi bir cinayete sahne oldu!

Hollywood’un ünlü oyuncusu Charlize Theron’un çocukluğunu geçirdiği Güney Afrika’daki evinin yeni sahibi işkence edilerek öldürüldü. Bu, Theron’un annesinin babasını vurduğu evde gerçekleşen ikinci cinayet olayı olarak kayıtlara geçti.

Oscar’lı oyuncu Charlize Theron’un Güney Afirka’nın Johannesburg kenti yakınlarındaki Benomi şehrinde bulunan çocukluğunu geçirdiği ev vahşi bir cinayete sahne oldu. 21 sene önce ünlü oyuncunun annesi babasını aynı evde vurarak öldürmüştü. İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre Theron’ın evinin yeni sahibi Barry Newland 4 kişi tarafından evinde işkence edilerek öldürüldü. Polis, torbayla boğularak öldürülen Newland’ın bahçıvanlık yaparak hayatını kazandığını belirtti.

Bu ikinci cinayetti
Theron’un annesi Gerda Maritz 1991 yılında kendisini ve Theron’u öldürmekle tehdit eden eşi Charles Theron’u vurarak öldürmüştü. Annesi babasını gözleri önünde öldürdüğünde 15 yaşında olan “Monster”ın başarılı oyuncusu senelerce bu olay hakkında konuşmayı reddetti.

36 yaşındaki oyuncu suskunluğunu 2004 yılında ABC televizyonuna verdiği bir röportajla bozmuştu. Theron olayı şu sözlerle anlatmıştı: “Babam eve geldiğinde sarhoştu ve beni ve annemi öldüreceğini söylüyordu. Annem korktuğunu söyledi ve sonra bir kaç el silah sesi duydum. Annem çılgınlar gibi bağırıyordu.”

Theron olaydan önce aile içi şiddet yaşadıklarını da sözlerine eklemişti.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir