29 Ağustos 2006 11:36

Unutulmayan Aşklar, Unutulmayan Filmler

Dikkat çekici oyuncu kadrosu ve farklı bir "yeşilçam filmi"

Akademi Prodüksiyon, Unutulmayanlar adını taşıyacak bir projenin yapımcılığını üstleniyor. Filmin yönetmenliğini, senaryosuna da imza atan senarist Ayhan Sonyürek üstlenecek.Unutulmayanlar'ın dikkat çekici bir öyküsü var. Sinemamızın seks filmlerine teslim olduğu dönemde hayatının projesini rafa kaldırıp bir kasabaya yerleşen yönetmen, bir kalp krizinin ardından küçük bir aydınlanma yaşar ve masum filmini çekmeye karar verir. Bu proje, onu eski arkadaşlarıyla ve seks filmlerine teslim olan eski aşkı ile bir araya getirecektir...Film için Göksel Arsoy, Altan Erkekli, Nevra Serezli, Bahri Beyat ve Cezmi Baskın'ın başı çektiği geniş bir oyuncu kadrosu bir araya geldi. Filmin müzikleri ise Erdal Güney ve Hilmi Yarayıcı tarafından hazırlanıyor.Türk sinemasının en çok tartışılan yanlarından biri olan seks filmleri dönemi daha önce Ahmet Çadırcı'nın Renkli Türkçe filminde karşımıza gelmişti. Bu dönemde inatla kendi filmini çekmeye çalışan bir yönetmeni konu edinen Unutulmayanlar, ilginç bir film olacak gibi gözüküyor.
Yorumlar
  • Filmin kadrosu gerçekten çok iyi.Konusu ise gerçekten çok ilgi çekici.Filmin müziklerini yapan Erdal Güney ve Hilmi Yarayıcı'nın gerçekten başarılı olacaklarına ianıyorum.Tüm ekibe başarılar dilerim.Bu filme izleyici olarak destek vermekten mutlu olacağım.

  • iyi bir film olacağını düşünmüyorum basit bir konu içeriyor.

  • filmin öyküsü çok ilgi çekici.hiç değilse bizi anlatıyo.ekip te iyi.umarım güzel bir film olur.böylece özenti filmlere ihtiyaç duymadığımız kanıtlanmış olur.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir