10 Mart 2011 01:00

'Up' filmi gerçek oldu

National Geographic ekibi ünlü animasyon filminden esinlenerek gerçek bir evi uçan balonlarla uçurdu.

MYNET SİNEMA'YI FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Yaşlı bir adam ve küçük bir çocuğun balonlarla uçan bir evle yaşadığı maceraları anlatan Pixar filmi 'Up'taki ev bir televizyon programı için gerçek hayata taşındı.

5 Mart sabahı bilim adamları, mühendisler ve iki de balon pilotundan oluşan National Geographic Channel ekibi 5 metreye 5 metre tabanında ve 6 metre yüksekliğindeki evi 300 adet balona bağlayarak uçurdu.

Ntvmsnbc'nin haberine göre, Los Angeles'ın doğusundaki bir hava sahasında gerçekleştirilen denemede ev bir saat boyunca 3000 metre yükseklikte havada kaldı.

Bu ilginç çekimin yapıldığı National Geographic programı 'How Hard Can It Be?' (ne kadar zor olabilir ki?) 2012'de TV'de yayınlanmaya başlayacak.

Yorumlar
  • vayy be

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir