15 Haziran 2006 10:31

Ürkütücü Çizgiler

Dünya tersine döndü, remake sırası Japonlarda

Hollywood kendine yeni bir ilham kaynağı bulmuş ve Uzakdoğu'dan çıkan nerdeyse tüm korku filmlerine remake yaparken tuhaf bir haber geldi. Anime Nation'ın haberine göre Gonzo Stüdyoları, Dario Argento'nun başyapıtı Suspiria'nın anime versiyonu için kolları sıvamış.Henüz resmi olarak doğrulanmamış habere göre anime filmin yönetmenliğini Hiraike Yoshimasa üstlenmiş.Argento'nun 1977'de sinemaya taşıdığı ve korku sinemasının klasikleri arasına giren filmde, Almanyta'da bir bale okulunda yaşanan dehşet dolu olayları izlemiştik. Filmin yeniden çevrimi için çalışmaların devam ettiği de sık sık kulağımıza çalınıyordu.Ancak biz, Hollywood'vari bir yeniden çevrim yerine bir Japon animesinin çok daha şık duracağını düşünüyoruz. Yine de sonucu görmek için bekleyeceğiz.
Yorumlar
  • karşı taarruz diye ben buna derim...kesinlikle bir remake in anime olması hoşumuza gidecektir...bu japonlara yok yere küçük dev adamlar demiyoruz...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir