11 Mart 2010 12:45

Üst üste George Clooney!

George Clooney'in, "Descendants"da oynaması düşünülüyor.

Variety.com'un haberine göre, Anton Corbijn'in yönettiği "The American" adlı filmde oynamakta olan George Clooney'in, "Descendants"da oynaması düşünülüyor. Alexander Payne'in yöneteceği film, Kaui Hart Hemming'in aynı isimli romanından derleniyor.Zengin bir aile babasının, ailesini birarada tutabilmesi için karısının sevgilisinin peşinden gitmesini konu alan filmde Clooney başrol için düşünülüyor. En son "Burn After Reading"de oynamış olan Clooney, önümüzdeki haftalarda üç adet filmde görünecek: "Fantastic Mr. Fox", "The Men Who Stare at Goats" ve "Up in the Air".
Yorumlar
  • Herkesin bayılarak izlediği bu adamı ben syriana ile sevmeye başladım. Gerçi insanların daha çok bu adamı dış görünüşüyle sevdiğini bildiğim için onun oyunculuğu ile ilgili kaçırdığım birşeyler varsa bunlar adına pek üzülmeyeceğim. Gerçekten syriana ile daha fazla önemsenmeyi ve takip edilmeyi hak etti tarafımdan. Zaten ondan sonrada her biri birinden değerli filmlerde göründü. Umarım bu yeni projeside oyunculuğu adına ona artılar kazandıracak akdar unutulmayacak bir iş olur...

  • rolün adamı, yakışır !

  • Clooney oynasın yeterki x)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir