25 Eylül 2009 10:12

Usta Yolda!

Yönetmen Bahadır Karataş uzun metrajlı Usta'nın son hazırlıklarını tamamladı...

Yönetmen Bahadır Karataş ve yapımcı Mete Özok uzun metrajlı filmleri Usta'nın son hazırlıklarını tamamladı. Görüntü yönetmenliğini Altın Portakal ödüllü Mirsad Heroviç'in yaptığı filmin senaryosunu, Türk edebiyatının önemli yazarlarından Ayfer Tunç, Bahadır Karataş'la birlikte yazdı. Başrollerini Yetkin Dikinciler, Fadik Sevin Atasoy, Şevket Çoruh ve Hasibe Eren'in paylaştığı Usta, uçak yapma tutkusunu hayatının merkezinde gören bir erkekle, kendisini kocasının hayatının merkezinde görmek isteyen bir kadının bitmeyen çekişmesini konu ediyor.
Yorumlar
  • Usta 8 mayısta sinemalarda. fragmanı sinemalarda ve internette dönmeye başladı. usta filminin web sayfası www.ustafilm.com

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir