25 Eylül 2009 10:12

Ustalara Saygı

Akatlar Kültür Merkezi'nde düzenlenen Ustalara Saygı etkinlikleri devam ediyor...

Akatlar Kültür Merkezi'nde düzenlenen Ustalara Saygı etkinlikleri, yaz boyunca Beşiktaş Belediyesi Abbasağa Parkı'nda usta konukları ve ilginç konularıyla devam ediyor. Etkinliklerin ilki, 14 Temmuz Pazartesi akşamı 21:00′de Yeşilçam'da İstanbul'a Saygı Duruşu başlığı altında yapılıyor. Gecede Yeni Lale Film'in sahibi, koleksiyoncu Necip Sarıcı'nın hazırladığı, Türk Sinemasında İstanbul belgeseli sunulacak. Sinema eleştirmeni ve yazar Agâh Özgüç, Necip Sarıcı ve arşivci Yahya Karadaş ise görüntülerden yola çıkarak bir zamanların İstanbul'unu sohbetleriyle günümüze taşıyacaklar.
Yorumlar
  • Program güzel,yorum yapan arkadaşımada çok hak veriyorum,her şey istanbul olmuş anadolu bihaber.

  • sevemediğinm metropol şehir istanbulda sırf bu yüzden bazen yaşamak istiyorum.durmadan gerçekleşen film şenlikleri,yarışmaları ve gösterimleri...neden bunları bursa ya yada herhangi bir şehire de götürmüyoruz.nerde kaldı bizim sinemaseverliğimiz...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir