25 Eylül 2009 10:12

Ustanın İzleri

19. Ankara Uluslararası Film Festivali Kieslowski:İzler ve Hatıralar Sergisini Ankara'ya taşıyor...

Gösterildiği ülkelerde büyük ilgi gören ve çok konuşulan "Kieslowski: İzler ve Hatıralar Sergisi", 13-23 Mart tarihleri arasında yapılacak olan 19. Ankara Uluslararası Film Festivali kapsamında Ankaralı sinemaseverlerle ve ziyaretçilerle buluşuyor.Polonyalı yönetmen Krzysztof Kieslowski'nin kişisel ve sanatsal hayatını konu alan sergi; aile arşivlerinden derlenen fotoğraf, mektup gibi belgelerin yanı sıra, yönetmenin filmleriyle ilgili az rastlanan afiş, kartpostal gibi materyalleri de içeriyor.Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde, serginin küratörleri Barbara Kurowska ile Krystyna Zamysłowska'nın katılımlarıyla 16 Mart Pazar günü saat 18:30'da açılacak sergi 23 Mart'a kadar meraklıları tarafından ücretsiz olarak görülebilecek.
Yorumlar
  • Sinema severlerin ve sanata ilgi duyanların kaçırmaması gereken bir fırsat.Hani derler ya fırsat ayağımızın dibinde ,aynen o işte.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir