25 Eylül 2009 10:12

Ustaya Saygı!

Beşiktaş Belediyesi Kültür Sanat Platformu'nun ünlü etkinliği Pınar Kür için gerçekleştirilecek...

Beşiktaş Belediyesi Kültür Sanat Platformu tarafından düzenlenen "Ustalara Saygı" etkinliği, 28 Nisan Pazartesi akşamı edebiyatımızın duayenlerinden birini sevenleriyle buluşturacak. Melih Cevdet Anday Sahnesi'nde (Akatlar Kültür Merkezi) organize edilecek kırk birinci "Ustalara Saygı" toplantısı; okurlara "Yarın Yarın", "Asılacak Kadın", "Bitmeyen Aşk", "Bir Deli Ağaç" gibi ölümsüz eserler armağan eden Pınar Kür için gerçekleştirilecek.Faruk Şüyün'ün hazırladığı ve yöneteceği "Ustalara Saygı" toplantısına, çok yönlü sanatçının hayatının çeşitli dönemlerine tanık olmuş dostları konuşmacı olarak katılacak. Piyanist Orçun Orçunsel'in Gershwin'den "Rhapsody in Blue"yu Pınar Kür için yorumlayacağı gecede; yazarın romanından Başar Sabuncu tarafından sinemaya uyarlanan Asılacak Kadın'dan bir bölüm ve Kür'ün hayatından karelerden oluşan bir dia gösterisi de izlenebilecek.
Yorumlar
  • Robert mezunu bunları diyor,mankeni şöle diyor.Aydın insanlar bunları derse toplum ne yapsın.Aldıkları eğitim ne katmış açıkça görülüyor.

  • Bi daha izledim.Müjde Arın ona söylediği şey şu:"-Pınar inanmıyorum senin bunları söylediğine !"Halktan kopuk herhangi bire fikri olmayan yazarlardan biri olduğunu ispatladı.

  • Pınar Kür insanları aşşağılarcasına konuşarak kendisini ve kendisi gibi rahat bir hayat sürenleri mükemmel ve seçkin;diğer insanları zavallı gibi gösteren Aysun Kayacıya destek çıktı ya benim için o dakika bitti yazarlığı aydınlığı kariyeri..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir