6 Haziran 2006 16:10

Üvey Baba

80'lik korkulara dönüş

70'li ve 80'li yılların korku filmleri tekrar tekrar çevrilirken sıra The Stepfather'a geldi. Variety'nin haberine göre Screen Gems 1987 yapımı The Stepfather'ın yeniden çevrim haklarını satın aldı.Joseph Ruben'in yönetmenliğini yaptığı orijinal filmde, son yıllarda Lost dizisi ile yıldızı yeniden parlayan Terry O'Quinn'i başrolde izlemiştik.The Stepfather'da üvey baba Jerry Blake'in, hayalini kurduğu mükemmel aileye kavuşabilmek için, doğru aileyi bulana kadar evlilik yaptığı aileleri öldürmesi ve yoluna devam etmesi anlatılıyordu.
Yorumlar
  • Çok duydum ancak izleme fırsatım olmamıştı. Remake bu ara moda. Yapsınlar bunu da daha teknik ve de daha iyi çekimlerde izleyelim

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir