25 Eylül 2009 10:12

Uyuma Katkı Ödülü!

Fatih Akın ve Abdellatif Kechiche, Avrupa'nın uyumuna katkıdan dolayı ödüllendiriliyor...

Usta yönetmenler, Avrupa'nın kültürel uyumuna katkılarından dolayı özel bir madalyanın sahibi olacaklar. Nisan ayında Almanya'nın Aachen kentinde verilecek ödül için Fatih Akın ve Abdellatif Kechiche'in seçilmesine dair; her iki yönetmenin de farklı bir kültürde çalışıyor oluşunun ve küreselleşen dünyada yaşama dair hikayeler anlatmalarının altı çiziliyor.Ödül daha önce Jean-Jacques Annaud ve Jan Mojto gibi Avrupalı sinemacılara verilmişti.
Yorumlar
  • ülkemizi ve ülkemizin güzel insanını kötüleyerek ödül aldınız.avrupaya uyum ödülü adı üstünde ne beklenir başka.şimdi de cannes verdi fatih akın ın filmine neden?çünkü orada insanımızı kötülüyor.ondan sonra ülkemizde ödül aldı diye haber oluyor filmin konusu ne diye soran yok!!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir