18 Mayıs 2003 23:37

Uyurgezer Gözlerini Hollywood'a Açıyor

Richard Gere, 2000 tarihli İsveç yapımı gerilim filmi Sleepwalker'ın (Uyurgezer) yeniden yapımında rol almak üzere görüşmelere başladı. Yönetmenliğini Johannes Runeborg'un yaptığı ilgi çekici yapımdan uyarlanacak projeyi kimin yöneteceği ise henüz belli değil. Öykü, ailesiyle mutlu bir yaşam süren bir mimarın yaşadığı tuhaf olayları anlatıyor. Bir sabah uyandığında ailesinin kaybolduğunu gören adam, kayboluşları ile kendi uyurgezerliği arasında bir bağlantı olup olmadığını düşünmeye başlıyor. Ve bunu öğrenmek için bir gece yatarken omzuna bir kamera yerleştiriyor.Sabah uyandığında kamerada gördükleri aklının uçmasına neden olacaktır!..İlginç bir öyküye sahip olacak olan projeyi beklerken, orjinalini de bulup izlemek fena bir fikir değil...
Yorumlar
  • bu filmin yeni versiyonunda charlize theron oynuyormuş ve 14 mart 08 de vizyonda diye duydum ama beyazperdede göremedim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir