25 Eylül 2009 10:12

Uyursan Herkes Ölür!

Uzun Süredir beklenen ve 29 Ekim'de vizyona çıkacak film Nefes'in beklenen fragmanı Fragman TV'de!

Filmin şu an belli farklılıklar içeren 4 fragmanı bulunuyor.Filmin Konusu:Güneydoğu'daki bir sınır karakolunda şehit olan askerlerin hikayesi.Filmde, 2365 metre yükseklikleki ''Karabal'' tepesindeki bir röle istasyonunu koruyan 40 kişilik bir timin orada yaşadıkları dönemde paylaştıkları acıları, sevinçleri ve mücadeleleri konu edinilir.Hakan Evrensel'in Güneydoğu'dan Öyküler adlı kitabının uyarlaması olan film için Tahtalı Dağı'nda bir karakol kurulmuş ve oyuncuları Türkiye'nin farklı konservatuarlarında okuyan öğrencilerden seçilmiştir.Güneydoğu'da yaşanan terör olaylarını ve bölgede görevli askerlerin yaşamlarını farklı bir bakış açısıyla değerlendiren film, sinemaseverlerin oldukça ilgisini çekecek gibi görünüyor. Filmin bu görüntüleri paylaşım sitelerinde dağıtılıyor ve binlerce kişi tarafından izleniyor. FİLMİN FRAGMANLARI İÇİN TIKLAYIN! FİLMİN GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN!
Yorumlar
  • benim sözüm uyursan ölürsün lafını bile anlayamayacak kadar aklı başında olmayan daha cahilliğini üzerinden atamamış vatan nedir buna anlam vermemiş kendini bilmeyen arkadaşıma yaşar ne yaşar ne yaşamzaa uyursan öldün...

  • Fragmanı dolaşıor her yerde..Gerçekten etkileyici bir yapıma benziyor..

  • Son sahneleri sanırım askeri lojman diye bizim milli eğitim öğretmen lojmanlarını kullandılar epey çaba sarfetti ekip inşallah başarılı olurlar

  • altuneli ye sonuna kadar katılıyorum filmlere gerektiği degerleri verelim

  • Amacı kışlanın içinde olanları anlatmak değil komedi yapayım diye cıvıklığın sınırlarını zorlayan askeriye konulu filmlere milyonlar giderken asıl gerçekleri yansıtan bu filme kaç kişi gidecek merak ediyorum... Sözüm Hababam Sınıfı Askerde filmi gibi sinir bozucu kalitesiz filmlere gereğinden fazla değer veren kişilere. Bu filme gidelim arkadaşlar. Biz uyursak herkes ölür.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir