3 Haziran 2005 01:46

Uyuşturucu Batağında

Depp'i hayata ne döndürür?

Karayip Korsanları'nın muzip kaptanı Sparrow, Andy Serkis uğruna uyuşturucu batağına sürükleniyor. Yüzüklerin Efendisi'nin Gollum'u olarak tanıdığımız Serkis'in yönetmenliğini yapacağı Addict'in çekimleri bu yaz yapılacak.Bugün 61 yaşında olan Stephen Smith'in kendi hayatından uyarlayacağı filmde uyuşturucunun bir insanı nelere sürükleyebileceği anlatılacak. Gençlik yıllarında ilaç bağımlısı olan ve suç dünyasına da bulaşan Smith sonunda sokaklarda yaşamaya başladıktan sonra yaptığı hataların farkına varabilmiş.BBC'nin bildirdiğine göre Depp'le henüz resmi olarak anlaşılamamış ancak görüşmeler sürüyormuş. Kendinden oldukça emin olan yazar Smith de anlaşmanın en çok üç hafta içinde resmileşeceğini söylemiş. Depp cephesindeki gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.
Yorumlar
  • bence bütün filmlerde o oynasın hep onu izleyelim reklamlarda haberlerde...bu rolün de ona yakışacağına ve süper oynayacağına eminim..oynasın da biz de izleyelim

  • bende depp uyuşturucu batağında sandım :p. her neyse hadi ya şu adam oscar alsın artık çünkü hakediyor.bu filmle alır valla.ama finding neverland le alamayacağı belliydi.

  • Bence Depp bu rolün altından ba$arıyla kalkar...J.Depp'i yakından takip edenler geçmi$te ya$adıı $eylere ne kadar benzediini de farketmi$lerdir...Bence harika olur...Bi de $u ba$lık konusunda ben de arkada$larıma katılıyorum... walla yüreğim aaazıma geldi... ;)))

  • Yakışır daha önce From Hell'de oynamıştı, kuralsız sıradışı rollerin adamıdır zaten..

  • :))) Bu sitede başlık atmayı çok iyi biliyorlar doğrusuDepp'in bu uyuşturucu filmlerine merakı da bir hayli ilginç: Blow, Fear and Loathing in Las Vegas... Bazen düşünüyorum (sadece espri mahiyetinde) kafayı bulabilmek için mi oyunuyor bu filmlerde diye :))))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir