13 Mayıs 2003 23:41

Uyuşturucu Karşıtı Bir Film

Oscar ödüllü oyuncu Ellen Burstyn, yeni filmi REQUIEM FOR A DREAM (RÜYAYA VEDA) ile eleştirmenlerin gönlünü yine fethetti. Burstyn'in, kendi içine kapanmış olup gitgide gerçeklikle bağını koparan Sara Goldfarb'ı canlandırdığı yapım, sosyal boyutları olan trajik bir öykü anlatıyor: Sara, televizyondaki bir yarışma programına katılmayı sabit fikir haline getirmiştir. Oğlu Harry (Jared Leto) ise, başı belada bir eroin bağımlısıdır ve hem annesini hem de kendisini içinde bulundukları buhrandan kurtarmak için büyük bir uyuşturucu satışı gerçekleştirmeyi planlamaktadır. Harry'nin "junkie" kız arkadaşını ise, BİR ZAMANLAR AMERİKA'DA filminin küçük kızı Jennifer Connely'nin canlandırıyor. Darren Aronofsky'nin yönettiği film, sosyal gerçekçi bir çerçeveden ele aldığı uyuşturucu sorununa yaklaşımıyla dikkat çekiyor.
Yorumlar
  • tek kelimeyle rahatSız bir film...

  • kesinlikle mükemmel bir film izlemeyen varsa hemen konuşup izletilmeli

  • insanın sinirlerini altüst ediyorama ben bu tarz izleyiciyi rahatsız eden filmleri severim eger çevrenizde bağımlı insanlar varsa yada heves edinenler bu filmi izledikten sonra eminim vazgeçeceklerdir film bittikten sonra insan bikaç dakika afallayıp klaıyor :) iyiseyirler

  • şuana kadar izlediğim(uyuşturucu ile ilgili) en gerçekçi ruh haline sahip bir film..............

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir