12 Nisan 2011 00:00

Uyuşturucu parasını filmin bütçesine eklemiş

Ünlü aktör uyuşturucu bağımlılığının hayatını nasıl etkilediğini itiraf etti.

Hollywood'un usta aktörlerinden Dennis Quaid, uzun yıllar mücadele ettiği kokain bağımlılığı hakkında ilk kez konuştu.


Hollywood'daki kariyerine ilk başladığı yıllarda uyuşturucu kullanımının son derece yaygın olduğunu ifade eden Quaid, uyuşturucunun genellikle yapımcılar tarafından sağlandığını ve filmin bütçesine eklendiğini açıkladı.


Uzun süre bağımlı olarak yaşadığını ve günün birinde 'bunun yüzünden öleceğini' fark ettiğinde bırakmaya karar verdiğini söyleyen aktör; "Sabah uyandığımda ilk işim uyuşturucu kullanmak oluyordu" şeklinde konuştu. Uyuşturucuyu 90'lı yıllarda tamamen bırakmayı başardığını söyleyen 57 yaşındaki Quaid, "Eğer bırakmasaydım kariyerimi devam ettirmem söz konusu bile olmayacaktı" dedi.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir