23 Ağustos 2006 13:36

Uzak Denizlerin Korsanları

Dev deniz yaratıkları, sihirbazlar ve korsanlar!

Taylandlı yönetmen Nonzee Nimibutr imzalı fantastik serüven filmi The Queen of Lankasuka'nın çekimleri devam ediyor. Karayip Korsanları'nın beklenmeyen başarısından güç alan yapım, uzakdoğu sinemasının teknolojik imkanlarını, dev deniz yaratıklarıyla dolu, kara büyünün egemen olduğu bir dünya yaratmak için kullanacak.Deniz sihirbazları ile korsanlar arasında yaşanan deniz savaşlarını anlatacak olan The Queen of Lankasuka, başlangıçta üçleme olarak planlanmış. Fakat daha sonra 3 milyon dolar gibi bir bütçeyle öyküyü tek filmin sınırları içinde anlatmanın en uygun yol olduğuna karar verilmiş...
Yorumlar
  • Bence hoş bi film olcak özenti olduunu düşünmüorum. Korsan filmlerinin bi ara zamanı dolmuştu ama karaip korsanları ile altın çağını yaşaacak gibi gözüküo.

  • Gerçektten çok güzel bir filme benziyor ne kadar bilgisayar oyunları fazla olsada ilgi çeken bir film kesin izlerimAncak gösterime ne zaman giriyormuş...

  • Bence biraz özenti bir filime benziyor son yılların başarılı filimlerinden parçalar alınarak hazırlandığını tahmin ediyorum.

  • Konusu güzele benziyor. Denizli filmler peş peşe çekilmeye başlanıyor, 2007'de bol bol deniz ve fantastik öğeler göreceğiz sanırım.

  • resimler ürküttü gidip izlerim

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir