13 Haziran 2007 09:12

Uzaklarda Bir Anne

Peter Jackson'ın projesine Rachel Weisz katıldı!

Tenten projesine katılan usta yönetmen Peter Jackson, uzun bir süredir aklında olan The Lovely Bones projesini Tenten'den önce çekmeye karar verdi. Alice Sebold'un romanından uyarlanacak olan filmde, güzel oyuncu Rachel Weisz rol alıyor!Öldürülen bir kız çocuğunun geride bıraktığı yaşamı cennetten takip etmesini konu edinen The Lovely Bones'da Rachel Weisz'i kızın annesi olarak izleyeceğiz.Weisz'in önümüzdeki dönemde Günah Şehri 2'de rol alması bekleniyor. Ayrıca Luna adını taşıyan ilgi çekici bir projede daha rol alabilir. The Legacy of Luna kitabından uyarlanan projede çevreci bir kadının fabrika tehdidi altındaki bir ormanı koruma mücadelesini izleyeceğiz. Söylemedi demeyin, çevreci projelerin sayısında ciddi bir artış var. Destekliyoruz.
Yorumlar
  • Rachel Weisz, Peter Jackson'un bu projesin dışında "Günah Şehri 2" de de rol alacak olması çok iyi (kotu tarafı Bruce Willis abimizin olmaması) şimdiden acayip merak ediyorum...Yaw keşke "The Mummy III" te rolünden vazgeçmesiydi super olacaktı...

  • p.j. döktürür diye düşünüyorum.. senaryo da kuvvetli.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir