25 Eylül 2009 10:12

Uzaktan Bir Remake

Warner Bros. ve Hollywood Gang Productions, Shoot 'Em Up'ın yönetmeni Michael Davis'le 1981 yapımı Outland'in 'remake'ini çekmesi için anlaştı.

Drama, Jüpiter'in uydusu IO'da bulunan bir madencilik sömürgesinde, tüm Outland'i (sınır toğrağını) yıkımla tehlikeye atan bir suikastı ortaya çıkaran polis O'Niel'ın çevresinde gelişir. O'Niel'ın emekli olmaya ve karısıyla Dünya'ya dönmeye bir haftası kalmıştır. Buradan gitmek veya beklenilenden daha büyük başarılara imza atan eski ortağı ve karısının şu anki sevgilisi ile özel bir orduya göreve gelmek. O'Niel şimdi bu ikisi arasında seçim yapmak zorundadır.Hollywood Gang WB için daha önce 300'ün prodüksiyonunu yapmıştı. Sean Connery'nin başrolde olduğu bilimkurguyu, Chad St. John bir daha yazacak. John daha önce yine bu iki şirket için The Days Before'un senaristliğini yapmıştı.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir