25 Eylül 2009 10:12

Uzay Gemisinden İndi Trene Bindi!

Star Trek'in Kaptan Kirk'ü Chris Pine, Tony Scott'un çekeceği Unstoppable projesinde. Bu treni kimse durduramaz!

Star Trek'te iyi bir performans ortaya koydu Chris Pine. Serseri ruhlu ama akıllı, panik anında soğukkanlılığını kaybetmeyen ve gayet cesur bir James T. Kirk izledik. Star Trek'in devam edip etmeyeceği henüz belli değil. Oyuncular da haliyle yeni projelere adım atmaya başladılar. Chris Pine, Denzel Washington'ın rol aldığı, Tony Scott'un çekeceği Unstoppable projesine katıldı. Filmde Washington ve Pine usta-çırak ilişkisinde iki tren makinisti olarak karşımıza gelecek. İkili trendeki patlayıcılara karşı imkansız bir yarış verecekler. Trenli aksiyon filmlerini sevdiğimizi söylemiş miydik?
Yorumlar
  • guzel haberler var :)

  • Ya bu Denzel Washington ve Tony Scott ikilisi aksiyona fazla bulaştılar.Başarılılar ancak artık başka alanlarda çalışsalar artık.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir